Sárkányhajó

Két erzsébeti érem a hőségben

A 2017-es sárkányhajó magyar bajnokság negyedik, Fadd-Domboriban megrendezett fordulójában a nagy hőség alaposan próbára tette a versenyzőket. Éppen ezért különösen dicséretes, hogy újra érmeket szereztek az erzsébeti sárkányhajósok. tovább

Volt jobb, lesz jobb

Az elmúlt hétvégén újra Szegedre, az Európa-bajnoki sikerek helyszínére utaztak az erzsébeti sárkányhajósok, ahol ezúttal a magyar bajnokság harmadik fordulója várt a csapatra. tovább

Klub Európa-bajnok az ESMTK!

Az Erzsébeti SMTK sárkányhajósai első igazán komoly megmérettetésükön vettek részt a hétvégén Szegeden, az Európa-bajnokságon. A piros-fehérek nagyszerűen szerepeltek az erős mezőnyt felvonultató versenyen, a klub Eb-n egy arany-, három ezüst- és egy bronzérmet nyertek, a magyar válogatott tagjaiként pedig tovább dobogós helyeket szereztek. tovább

Ezüstérmes lett az ESMTK!

A magyar sárkányhajó-bajnokság Sukorón megrendezett második fordulóján az Európa-bajnokságra készülő fiatalokkal kiegészült kerettel vett részt az Erzsébeti SMTK, és a piros-fehérek nagyszerű eredményeket értek le. tovább

Bronzérem a bajnokság nyitányán

Dobogós szerepléssel kezdték a 2017-es bajnoki szezont az Erzsébeti SMTK sárkányhajósai a szolnoki versenypályán. tovább

Nagyszerű idénykezdet

Remek eredménnyel kezdték a 2017-es szezont az Erzsébeti SMTK sárkányhajósai a csepeli hosszú távú évadnyitó versenyen. tovább

Hét érem a Magyar Nagydíjon

A Velencei-tavon, Sukorón rendezték meg a sárkányhajó Magyar Nagydíjat. A versenyen ismét jól szerepeltek az Erzsébeti SMTK csapatai, és számos érmet szereztek. tovább

Világbajnoki érmek Moszkvából

Moszkvában rendezték meg az idei ICF sárkányhajó-világbajnokságot. Az év legjelentősebb versenyén az Erzsébeti SMTK szakosztályából hárman vettek részt, és a különböző csapatok tagjaiként számos érmet szereztek. tovább

Bronzérem 2000 méteren!

Fadd-Domboriban rendezték meg a sárkányhajó magyar bajnokság utolsó fordulóját. A viadalon ismét jól szerepelt az Erzsébeti SMTK csapata, és az összes verseny alapján a harmadik helyen végzett a 2000 méteres távon. tovább

Két bronzérem a Népszigetnél

A sárkányhajó magyar bajnokság 4. fordulóját Budapesten, az Újpesti-öbölben rendezték meg. Az Erzsébeti SMTK csapata ismét remek eredményekkel zárta a versenyt. tovább

Bajnokság és roadshow a Népszigetnél

Július utolsó szombatján, 30-án Budapesten rendezik meg a magyar sárkányhajó bajnokság negyedik fordulóját. A versenyen rajthoz állnak az Erzsébeti SMTK sárkányhajósai is. tovább

Hárman utazhatnak a vb-re

Szegeden rendezték meg a szeptemberben, Moszkvában sorra kerülő sárkányhajó-világbajnokság válogatóját és a magyar bajnokság III. fordulóját. Az Erzsébeti SMTK versenyzői mindkét eseményen jól szerepeltek. tovább

Bajnoki forduló és vb-válogató Szegeden

Július első hétvégéjén Szegeden rendezik meg a 2016-os magyar sárkányhajó bajnokság harmadik fordulóját. A viadalon ott lesznek a pesterzsébeti versenyzők is, akik közül hárman érdekeltek a világbajnoki válogatón. tovább

Sárkányhajó Magyar Bajnokság II. fordulója, Sukoró

Az ESMTK Sárkányhajó csapata ismét több számban mérte össze erejét. tovább

Sárkányhajó Magyar Bajnokság

A Sárkányhajó Magyar Bajnokság idei első fordulóját május végén, Szolnokon rendezték meg. tovább