Ritmikus gimnasztika

Érmek, jó helyezések az ob-n

2015-10-13 Nyomtatás

A ritmikus gimnasztikázók junior országos bajnokságát a Láng Sportcsarnokban rendezték meg. Az Erzsébeti SMTK-t négy ifjú hölgy képviselte, és ismét bizonyították tehetségüket.

Graffy Rebeka

A 2B korcsoport küzdelmeiben harmincketten indultak, köztük két erzsébeti ritmikus gimnasztikázó. Graffy Rebeka nagyszerű teljesítményt nyújtott, az összetettben a dobogó harmadik fokára állhatott fel, míg a labda versenyszámban ezüstérmet szerzett. Rakamazi Petra is szép gyakorlatokat mutatott be, ő összetettben a 12. helyen végzett.

Az 1B korcsoportban huszonnégyen mutatták be tudásukat. Bodó Kitti összetettben a 9., a buzogány versenyszámban a 8. helyen zárt. Az 1A korcsoportban huszonöten léptek a pontozók elé, köztük válogatott sportolók. Huszák Anna jól szerepelt a nagyon erős mezőnyben, az összetett versenyben a 17. helyen végzett.

Az Erzsébeti SMTK ritmikus gimnasztikázói legközelebb október 17-én versenyeznek, a Victoria-kupa színhelye szintén a Láng Sportcsarnok lesz.