NB III Menetrend

Az ESMTK további programja

2016-02-08 Nyomtatás

A 2015/2016-os labdarúgó bajnokság NB III Közép csoportjában

Kattintson a nagyobb mérethez!
Forduló és időpontMérkőzésEredmény
18.2016.02.14. 14.00PAKSI FC II. - ESMTK0 - 0 
19.2016.02.21. 14.00ESMTK - MONORI SE0 - 0
20.2016.02.27. 13.00BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA FC - ESMTK0 - 0
21.2016.03.06. 14.30ESMTK - KOMLÓI BÁNYÁSZ0 - 0
22.2016.03.12. 14.30BÖLCSKEI SE - ESMTK0 - 0
23.2016.03.20. 15.00ESMTK - BUDAPEST HONVÉD-MFA II.0 - 0
24.2016.03.26. 15.00PÉNZÜGYÕR SE - ESMTK0 - 0
25.2016.04.03. 16.30ESMTK - SZEOL SC0 - 0
26.--0 - 0
27.2016.04.17. 17.00ESMTK - VÁRFÜRDÕ-GYULAI TERMÁL FC0 - 0
28.2016.04.23. 17.00SZENTLÕRINC SE - ESMTK0 - 0
29.2016.05.01. 17.00ESMTK - SZEKSZÁRDI UFC0 - 0
30.2016.05.07. 17.30HR-RENT KOZÁRMISLENY - ESMTK0 - 0
31.2016.05.14. 17.30ESMTK - FC DABAS0 - 0
32.2016.05.22. 18.00DUNAHARASZTI MTK - ESMTK0 - 0
33.2016.05.29. 18.00BÉKÉSCSABA 1912 ELÕRE II. - ESMTK0 - 0
34.2016.06.05. 18.00HÓDMEZÕVÁSÁRHELYI FC - ESMTK0 - 0

A részletes meccsadatokért kattintson a mérkőzés oszlopban a csapatok nevére.

Tulajdonos: Országos Médiakezelő Kft. Minden jog fenntartva 2015