Labdarúgás

Nyolc gólt lőtt az old boys csapat

2016-10-03 Nyomtatás

Kiütéses győzelmet aratott az Erzsébeti SMTK old boys labdarúgócsapata a bajnokság hatodik fordulójában. A piros-fehérek hazai pályán 8-2-re verték meg a Testvériség együttesét.

Az eddigi eredmények alapján az ESMTK volt a péntek esti mérkőzés esélyese. Ennek gyorsan hangot is adtak az erzsébetiek, Kollár Ferenc már a 3. percben megszerezte a vezetést. Ezután Kaiser György negyedórája következett, a piros-fehérek játékosa rövid időn belül háromszor is bevette a rákospalotaiak kapuját. A szünet előtt Som Zsolt, majd Kollár Ferenc zörgette meg a Testvériség hálóját, így hatgólos hazai előnnyel vonultak pihenőre a csapatok.

A fordulást követően közvetlenül a frissen beállt Németh Zoltán szerezte a piros-fehérek hetedik gólját, majd Kollár Ferenc volt ismét eredményes. Ezután bezárt az erzsébeti gólzsák, és az utolsó öt percben szépítettek a vendégek (8-2).

Az ESMTK old boys csapata legközelebb október 7-én, pénteken 19.30-kor Diósdon lép pályára a sereghajtó házigazdák ellen.